Zangeres BJÖRNA

Björna Swertz begon net zoals velen haar zangcarrière met het meedoen aan talentenjachten.
Als elfjarig meisje reisde ze samen met haar vader en moeder heel Nederland door om overal haar stem te laten horen. Het bleef niet alleen bij talentenjachten, ze deed mee aan het programma “Los Vast” met Jan Rietman en in 1985 schitterde ze in de soundmixshow van Henny Huisman. Ze vertolkte destijds het nummer “Ein bisschen frieden” van Nicole.

Op vijftienjarige leeftijd kwam ze in België terecht bij de “Black Hills Country Band”, Een 9-koppige band die door heel de Benelux tourde. Na 8 jaar wilde ze toch iets anders en ging verder als solo-zangeres met orkest band of met begeleiding van “Desperado” en/of “Tulsa”. Dat ging haar goed af maar ze miste mensen om haar heen op de bühne en kwam in 1996 terecht bij een band genaamd “The Black Birds”. In 1999 startte ze samen met haar toenmalige partner de band “Total Eclipse”.

Vanaf november 2016 treedt ze alleen nog solo op (met een zeer allround repertoire!) en is eventueel ook avondvullend te boeken met een DJ incl. licht en geluid.